GravityView 2.10.3.2 - en to hu_HU translation catalogue (415 entries)

en: %d entries
hu_HU: %d bejegyzés

en: %s approved.
hu_HU: %s jóváhagyva.

en: %s disapproved.
hu_HU: %s elutasítva.

en: %sGravityView requires Gravity Forms to be active. %sActivate Gravity Forms%s to use the GravityView plugin.
hu_HU: %sGravityView -nak szüksége van aktív Gravity Forms -ra. %sGravity Forms aktiválása%s a GravityView bővítmény használatához.

en: %sThere are no entries for the new form, so the View will also be empty.%s To start collecting entries, you can add submissions through %sthe preview form%s and also embed the form on a post or page using this code: %s
    
    					You can %sedit the form%s in Gravity Forms and the updated fields will be available here. Don&rsquo;t forget to %scustomize the form settings%s.
hu_HU: %sNincsenek bejegyzések az űrlap számára, így a View is üres lesz.%s Hogy elkezdj bejegyzéseket gyűjteni adhatsz engedélyek az %sűrlap előnézet%s -nél és beágyazhatod az űrlapot is egy kommentbe vagy oldalba a következő kód használatval: %s
    
    
    ⇥⇥⇥⇥⇥Tudod %sszerkeszteni az űrlapot%s a Gravity Forms -ban a frissített mezők elérhetőek lesznek itt. Ne felejtsd el a %stestreszabni az űrlap beállításait%s.
    
    ⇥⇥⇥⇥⇥

en: %sYou don't have any active views. Let&rsquo;s go %screate one%s!%s
    
    If you feel like you're lost in space and need help getting started, check out the %sGetting Started%s page.
hu_HU: %sNincs aktív nézeted. %sCsináljunk egyet%s!%s
    
    Ha úgy érzed, hogy elvesztél, és segítésre van szükséged, lesd meg a %sKezdetek%s oldalt.

en: &larr; Go back
hu_HU: &larr; Menj vissza

en: &mdash; Select a View to Insert &mdash;
hu_HU: &mdash; View kiválasztása beillesztéshez &mdash;

en: (no title)
hu_HU: (nincs cím)

en: 1 entry
hu_HU: 1 bejegyzés

en: A dedicated link to the single entry with customizable text.
hu_HU: Egy dedikált link a single entry számára testreszabható szöveggel.

en: A link to delete the entry. Respects the Delete Entry permissions.
hu_HU: Egy link a bejegyzés törléséhez. A bejegyzés törlés engedélyek tiszteletben tartása mellett.

en: A link to edit the entry. Visible based on View settings.
hu_HU: Link a bejegyzés szerkesztéséhez. Látható a View beállítások alapján.

en: A new form was created for this View: "%s"
hu_HU: Új űrlap készült ehhez a View -hoz: "%s"

en: ASC
hu_HU: Növ.

en: Activate License
hu_HU: Licence aktiválása

en: Add Field
hu_HU: Mező hozzáadása

en: Add New View
hu_HU: Új nézet hozzáadása

en: Add Search Field
hu_HU: Keresési mező hozzáadása

en: Add View
hu_HU: Nézet hozzáadása

en: Add Widget
hu_HU: Widget hozzáadása

en: Add this shortcode to a post or page to embed this view.
hu_HU: Add hozzá ezt a rövid kódot egy bejegyzéshez vagy oldalhoz, hogy beágyazd ezt a nézetet.

en: Admin Label: %s
hu_HU: Admin címke: %s

en: Administrator
hu_HU: Adminisztrátor

en: Ajax error while deleting field.
hu_HU: Ajax hiba történt a mező törlése közben.

en: All Views
hu_HU: Összes nézet

en: All forms
hu_HU: Összes űrlap

en: Allow User Delete
hu_HU: Felhasználó törlésének engedélyezése

en: Allow User Edit
hu_HU: Szerkesztés engedélyezése a felhasználónak

en: Allow administrators to approve or reject entries and users to opt-in or opt-out of their entries being displayed.
hu_HU: Engedélyezi az adminisztrátoroknak, hogy felhasználók és bejegyzések fel- és leiratkozásainak mutatását fogadják vagy utasítsák el.

en: Allow job-seekers to post their resumes.
hu_HU: Lehetővé teszi az álláskeresőknek önéletrajzuk megjelenítését.

en: Allow logged-in users to delete entries they created.
hu_HU: Engedi a belépett felhasználóknak, hogy töröljék a bejegyzéseket, amiket készítettek.

en: Allow logged-in users to edit entries they created.
hu_HU: Engedélyezi a belépett felhasználóknak, hogy az általuk készített bejegyzéseket szerkessze.

en: Allow the following users to delete the entry:
hu_HU: Engedélyezi a következő felhasználóknak, hogy töröljék a bejegyzést

en: Any Logged-In User
hu_HU: Minden bejelentkezett felhasználó

en: Approve
hu_HU: Jóváhagy

en: Approve/Reject
hu_HU: Jóváhagy/Elutasít

en: Approved
hu_HU: Jóváhagyva

en: Approved the Entry for GravityView
hu_HU: A bejegyzés elfogadásra került a GravityView -nak.

en: Approved?
hu_HU: Jóváhagyva?

en: Approved? (Admin-only)
hu_HU: Jóváhagyva? (csak admin)

en: Are you sure you want to delete this entry? This cannot be undone.
hu_HU: Biztos vagy benne, hogy törölni szeretnéd ezt a bejegyzést? Nem lehet visszacsinálni.

en: Attach a screenshot or file
hu_HU: Képernyőkép vagy fájl csatolása

en: Attention
hu_HU: Figyelem

en: Author Or Higher
hu_HU: Szerző vagy magasabb szintű

en: Automatically add paragraphs to content
hu_HU: Automatikusan adjon bekezdést a tartalomhoz

en: Back Link Label
hu_HU: "Vissza" link cimkéje

en: Business Data
hu_HU: Üzleti adatok

en: Business Listings
hu_HU: Szervezetlista

en: Buy Now
hu_HU: Vásárlás

en: CSS Merge Tags
hu_HU: CSS egyesítő címkék

en: CSS class to add to the wrapping HTML container.
hu_HU: CSS osztály hozzáadása a HTML konténerhez.

en: Can Edit Gravity Forms Entries
hu_HU: Szerkesztheti a Gravity Form bejegyzéseket

en: Can View Gravity Forms Entries
hu_HU: Megtekintheti a Gravity Form bejegyzéseket

en: Cancel
hu_HU: Mégse

en: Change Entry Creator:
hu_HU: Bejegyzés készítő megváltoztatása.

en: Change this setting if you don't want the user who created the entry to be able to edit this field.
hu_HU: Változtasd meg ezt a beállítást, ha nem akarod, hogy a felhasználó, aki ezt a bejegyzést létrehozta szerkeszteni tudja a mezőt.

en: Changed entry creator from %s to %s
hu_HU: Megváltozott a bejegyzéskészítő %s -tól %s -ig.

en: Changelog
hu_HU: Változáskövetés

en: Changing the View Type will reset your field configuration. Changes will be permanent once you save the View.
hu_HU: A Nézet típusának módosítása visszaállítja a mező beállításait. A Nézet mentésével a módosítások véglegesek lesznek.

en: Changing the form will reset your field configuration. Changes will be permanent once you save the View.
hu_HU: Az űrlap módosítása visszaállítja a mező beállításait. A Nézet mentésével a módosítások véglegesen lesznek.

en: Check License
hu_HU: Lincenc ellenőrzése

en: Checkbox
hu_HU: Jelölőnégyzet

en: Choose a View Type
hu_HU: Válaszd ki a Nézet típusát

en: Clicking the link will generate a new email.
hu_HU: A linkre kattintva egy új e-mail jön létre.

en: Close
hu_HU: Bezár

[ctx: Close calendar]
en: Close
hu_HU: Bezár

en: Configure %s Settings
hu_HU: %s beállítások szerkesztése

en: Connected Views
hu_HU: Összekapcsolt Nézetek.

en: Contact Support
hu_HU: Segítség kérése

en: Continue
hu_HU: Folytatás

en: Contributors
hu_HU: Közreműködők:

en: Could not activate the %s Extension; GravityView is not active.
hu_HU: Nem lehet aktiválni a %s Bővítményt; a GravityView nem aktív.

en: Create views based on a Gravity Forms form
hu_HU: Nézet létrehozása egy Gravity Forms űrlap alapján

en: Credits
hu_HU: Stáblista

en: Custom CSS Class:
hu_HU: Egyéni CSS osztály:

en: Custom Content
hu_HU: Egyedi tartalmak

en: Custom Label:
hu_HU: Egyéni cimke:

en: Customize the link text. If empty, the link text will be the URL.
hu_HU: Link szöveg testreszabása. Ha üres, a link szöveg maga az URL cím lesz.

en: DESC
hu_HU: Csökk.

en: Data Source
hu_HU: Adatforrás

en: DataTables Table
hu_HU: DataTables táblázat

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Date Created
hu_HU: Létrehozás dátuma

en: Deactivate License
hu_HU: Licence inaktívvá tétele

[ctx: Debugging output data is empty.]
en: Empty
hu_HU: Üres

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Define a default search value for the View
hu_HU: Határozd meg az alapértelmezett keresési értéket a View számára.

en: Define how the date is displayed (using %sthe PHP date format%s)
hu_HU: Határozza meg, hogy mutassa a dátumot (%sa PHP dátum formátum%s használatával)

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Delete Entry
hu_HU: Bejegyzés törlése

en: Delete Link Text
hu_HU: Link szövegének törlése

[ctx: Denotes the name under which certain field settings are grouped]
en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Details of the logged-in user who created the entry (if any).
hu_HU: A belépett, bejegyzést közzétevő felhasználó adatai (ha van ilyen)

en: Developers: The CSS classes will be sanitized using the %ssanitize_title_with_dashes()%s function.
hu_HU: Fejlesztők: A CSS osztályok ellenőrizve lesznek a %ssanitize_title_with_dashes()%s funkcióval.

en: Disapprove
hu_HU: Elutasít

en: Disapproved the Entry for GravityView
hu_HU: A bejegyzés elutasításra került a GravityView számára.

en: Dismiss
hu_HU: Elutasít

en: Display "Delete Entry" fields to non-administrator users if they created the entry. Delete Entry fields will always be displayed to site administrators.
hu_HU: Mutassa a "bejegyzés törlése" mezőt a nem admin felhasználóknak az általuk létrehozott bejegyzésekhez. A bejegyzés törlése mező az oldal adminisztrátorainak mindig látható.

en: Display "Edit Entry" fields to non-administrator users if they created the entry. Edit Entry fields will always be displayed to site administrators.
hu_HU: Mutassa a "Bejegyzés szerkesztése" mezőt a nem admin felhasználóknak is, ha létrehoztak egy bejegyzést. Ez a mező mindig látható lesz az oldal adminisztrátorainak.

en: Display Name (Example: "Ellen Ripley")
hu_HU: Név megjelenítése (Például: "Ellen Ripley")

en: Display a "Map It" link below the address
hu_HU: Mutassa a "feltérképezés" linket a cím alatt

en: Display as a Link:
hu_HU: Link-ként mutassa:

en: Display as a link to the Source URL
hu_HU: Mutassa, mint linket a forrás URL-hez.

en: Display business information in a table.
hu_HU: Üzleti információk megjelenítése táblázatban.

en: Display business profiles.
hu_HU: Szervezeti profilok megjelenítése

en: Display items in a dynamic table powered by DataTables.
hu_HU: Elemek megjelenítése DataTables dinamikus táblázatban.

en: Display items in a listing view.
hu_HU: Elemek megjelenítése listaként.

en: Display items in a table view.
hu_HU: Elemek megjelenítése táblázatként.

en: Display the uploaded files as links, rather than embedded content.
hu_HU: A feltöltött fájlokat linkekként mutassa, beágyazott tartalmak helyett.

en: Displaying %1$s - %2$s of %3$s
hu_HU: Megjelenítés: %1$s - %2$s / %3$s

en: Don&rsquo;t show the full URL, only show the domain.
hu_HU: Ne mutassa a teljes URL címet, csak a domaint.

en: Each field will be displayed as a column in the table.
hu_HU: Minden egyes mező oszlopként fog megjelenni a táblázatban.

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Edit Entry
hu_HU: Bejegyzés szerkesztése

en: Edit Form
hu_HU: Űrlap szerkesztése

en: Edit Link Text
hu_HU: Link szöveg szerkesztése

en: Edit Table
hu_HU: Tábla szerkesztése

en: Edit View
hu_HU: Nézet szeresztése

en: Edit settings for this form
hu_HU: Az űrlap beállításainak szerkesztése

en: Edit this entry
hu_HU: Bejegyzés szerkesztése

en: Editor Or Higher
hu_HU: Szerkesztő vagy magasabb szintű

en: Email
hu_HU: E-mail

en: Email Body
hu_HU: E-mail test

en: Email Subject
hu_HU: E-mail Tárgya

en: Email address
hu_HU: E-mail cím

en: Email hidden; Javascript is required.
hu_HU: Rejtett e-mail; Javascript szükséges.

en: Embed Shortcode
hu_HU: Beágyazott rövid kód

en: Embed a View
hu_HU: Nézet beágyazása

en: Enable lightbox for images
hu_HU: Lightbox bekapcsolása képek számára

en: Encrypt Email Address
hu_HU: E-mail címek titkosítása

en: End date
hu_HU: Befejező dátum

en: Enter View name here
hu_HU: Írd be ide a Nézet nevét:

en: Enter text or HTML. Also supports shortcodes.
hu_HU: Adjon meg szöveget, vagy HTML-t. A rövid kódokat is támogatja.

en: Enter the license key that was sent to you on purchase. This enables plugin updates &amp; support.
hu_HU: Írja be a lincence kulcsot, melyet a vásárlás során kapott. Ezzel bekapcsolja a bővítmény frissítési &amp; támogatást.

en: Enter the number of words to be shown. If specified it truncates the text. Leave it blank if you want to show the full text.
hu_HU: Írd be a megjeleníteni kívánt szavak számát. Csonkíthatja a szöveget. Hagy üresen, ha a teljes szöveget meg akarod jeleníteni.

en: Entries
hu_HU: Bejegyzések

en: Entries Fields
hu_HU: Bejegyzésmezők

en: Entry Creator
hu_HU: Bejegyzés készítő

en: Entry Date
hu_HU: Bejegyzés dátuma

en: Entry ID
hu_HU: Bejegyzés AZ

en: Entry ID:
hu_HU: Bejegyzés azonosító:

en: Entry Updated. %sReturn to Entry%s
hu_HU: Bejegyzés frissítve. %sVisszatérés a bejegyzéshez%s

en: Entry approved for directory viewing. Click to disapprove this entry.
hu_HU: A bejegyzés jóvá lett hagyva könyvtárszerű megtekintésre. Klikkelj a bejegyzés jóváhagyásának visszavonásához.

en: Entry not approved for directory viewing. Click to approve this entry.
hu_HU: A bejegyzés nem lett jóváhagyva könyvtárszerű megtekintésre. Klikkelj a bejegyzés jóváhagyásához.

en: Error
hu_HU: Hiba

en: Error while adding the field. Please try again or contact GravityView support.
hu_HU: Hiba történt a mező kitöltése során. Kérjük próbálja meg újra, vagy vegye fel a kapcsolatot a GravityView csapatával.

en: Error while creating the View for you. Check the settings or contact GravityView support.
hu_HU: Hiba történt miközben a View elkészítése során. Ellenőrizd a beállításokat vagy vedd fel a kapcsolatot a GravityView csapattal.

en: Errors have been highlighted below.
hu_HU: A hiba kiemelésre került lentebb.

en: Event Listings
hu_HU: Eseménylista

en: Feature submitted websites with screenshots.
hu_HU: Képernyőképekkel mutatja be a beküldött weboldalakat.

en: Field ID: %s
hu_HU: Mező kód: %s

en: Field: %s
hu_HU: Mező: %s

en: Fields shown when editing an entry.
hu_HU: A mezők bejegyzés szerkesztésekor lesznek láthatóak.

en: Filter &amp; Sort
hu_HU: Szűrés &amp; Rendezés

en: Filter by End Date
hu_HU: Szűrés: befejezés dátuma

en: Filter by Start Date
hu_HU: Szűrés: kezdés dátuma

en: Filter by date:
hu_HU: Szűrés dátum alapján:

[ctx: First parameter: Success or error of the action. Second: User ID number]
en: %s: Assigned User ID #%d as the entry creator.
hu_HU: %s: Kijelölt felhasználói azonosító #%d mint a bejegyzéskészítő.

en: Footer Left
hu_HU: Lábléc bal

en: Footer Right
hu_HU: Lábléc jobb

en: Fulfilled
hu_HU: Teljesült

en: Getting Started
hu_HU: Első lépések

en: GravityView Settings
hu_HU: A GravityView beállításai

en: GravityView Support
hu_HU: GravityView Támogatás

en: GravityView Support Port
hu_HU: GravityView támogatási felület

en: GravityView Views using this form as a data source
hu_HU: A Gravity View View-ja használja ezt az űrlapot, mint adatforrás.

en: GravityView and Gravity Forms Directory are both active. This may cause problems. If you experience issues, disable the Gravity Forms Directory plugin.
hu_HU: A GravityView és a Gravity Forms könyvtár is aktív. Ez gondokat okozhat. Ha problémát tapasztalsz, kacsold ki a Gravity Forms Könyvtár bővítmény.

en: GravityView is brought to you by:
hu_HU: A GravityView -t elhozták neked:

en: GravityView requires Javascript to be enabled.
hu_HU: A GravityView használatához engedélyezni kell a Javascriptet.

en: GravityView: Getting Started
hu_HU: GracityView: Első lépések

en: Hide empty fields
hu_HU: Üres mezők elrejtése

en: Horizontal
hu_HU: Vízszintes

en: How can we help you?
hu_HU: Miben tudunk segíteni?

en: How should the User information be displayed?
hu_HU: Hogy jelenjenek meg a felhasználó adatai?

en: If Search Value is set, you can define a specific field to search in. Otherwise, all fields will be searched.
hu_HU: Ha a keresési értéke beállításra került, meghatározhatsz specifikus mezőt, melyben a keresés történik. Máskülönben minden mezőn keresve lesz.

en: If not configured, all form fields will be displayed.
hu_HU: Hacsak máshogy nincs beállítva, minden űrlapmező látható lesz.

en: Image
hu_HU: Kép

en: In order to provide responses to your support requests, please provide your email address.
hu_HU: Annak érdekében, hogy válaszolni tudjon a Támogatás a levelére, kérjük adja meg e-mail címét.

en: Inactive License
hu_HU: Inaktív licence

en: Input Type
hu_HU: Beviteli formátum

en: Insert View
hu_HU: Nézet beillesztése

en: Insert custom text or HTML.
hu_HU: Egyedi szöveg vagy HTML kód bevitele

en: Instead of using the entry data, instead use the current post data.
hu_HU: Az űrlap kitöltésekor megadottak helyett a jelenlegi bejegyzés adatainak használata.

en: Invalid License
hu_HU: Érvénytelen licenc

en: Invalid: this license has reached its activation limit.
hu_HU: Nem megfelelő: A licenc kulcsot nem lehet többször aktiválni.

en: Is Fulfilled
hu_HU: Teljesült

en: Issue Tracker
hu_HU: Ügykezelés

en: Job Board
hu_HU: Állásajánlatok

[ctx: Label in field picker for empty label]
en: Field #%s (No Label)
hu_HU: Mező #%s (Nincs cimke)

en: Leave blank for column width to be based on the field content.
hu_HU: Hagyd űresen, ha mező tartalmától függjön az oszlopszélesség.

en: Left
hu_HU: Bal

en: License Key
hu_HU: Licensz kulcs

en: Limiting Edit Access
hu_HU: Szerkesztési hozzájárulás korlátozása

en: Link Text:
hu_HU: Link szövege:

en: Link the Email Address
hu_HU: Linkelje az e-mail címet

en: Link to URL:
hu_HU: Link URL címhez:

en: Link to single entry
hu_HU: Link egyedi bejegyzéshez

en: Link to the category or tag
hu_HU: Link a kategóriához, vagy címkéhez

en: Link to the current category or tag. "Link to single entry" must be unchecked.
hu_HU: Link a jelenlegi kategóriához vagy címkéhez. A "Link a bejegyzéshez"-t nem lehet bejelölni.

en: Link to the post
hu_HU: Link a hozzászóláshoz

en: Link to the post created by the entry.
hu_HU: Link az űrlap kitöltése által készített bejegyzéshez.

en: Links
hu_HU: Linkek

en: Links to multiple pages of results.
hu_HU: Link több találati oldalra.

en: List members of your team.
hu_HU: A csapatod tagjait listázza.

en: List of Changes
hu_HU: A változások listája

en: List people with individual profiles.
hu_HU: Személyek profiljának megjelenítése listában.

en: Listing Title
hu_HU: Cím

en: Loading&hellip;
hu_HU: Betöltés&hellip;

en: Logs
hu_HU: Napló

en: M j, Y @ G:i
hu_HU: Y. m j. @ G:i

en: Make field editable to:
hu_HU: Tedd a mezőt szerkeszthetővé a következő számára:

en: Make it harder for spammers to get email addresses from your entries. Email addresses will not be visible with Javascript disabled.
hu_HU: Tedd nehezebbé a spammerek számára, hogy a bejegyzésekből e-mail címeket szerezzenek meg. Az e-mail címek nem lesznek láthatóak kikapcsolt Javascripttel.

en: Make visible for:
hu_HU: Megtekintési jog:

en: Make visible only to logged-in users?
hu_HU: Csak bejelentkezett felhasználók tekinthessék meg?

en: Manage issues and their statuses.
hu_HU: Ügyek, kérdések kezelése és állapota.

en: Map It
hu_HU: Térképen

en: Maximum number of files reached
hu_HU: Az elért fájlok maximális száma

en: Maximum words shown
hu_HU: Legtöbb szó mutatása

[ctx: Menu name]
en: Views
hu_HU: Nézetek

en: Message sent!
hu_HU: Üzenet elküldve!

en: Multiple Entries
hu_HU: Több bejegyzés

en: Multisite Super Admin
hu_HU: Hálózati főadminisztrátor

en: Name
hu_HU: Név

en: Need Help?
hu_HU: Segítségre van szükséged?

en: New View
hu_HU: Új nézet

en: Next
hu_HU: Következő

[ctx: Next month in calendar]
en: Next
hu_HU: Következő

en: No Title (View #%d)
hu_HU: Nincs cím (Nézet #%d)

en: No Views found in Trash
hu_HU: Nézet nem található a kukában

en: No entries match your request.
hu_HU: Nincs egyező találat.

en: No search fields configured yet.
hu_HU: A keresési mező még nem lett beállítva.

[ctx: No user assigned to the entry]
en: No User
hu_HU: Nincs felhasználó

en: No-Conflict Mode
hu_HU: Ütközésmentes üzemmód

en: Not Fulfilled
hu_HU: Nem teljesült

en: Not connected.
hu_HU: Nem kapcsolódik

en: Number of entries per page
hu_HU: Bejegyzések száma oldalanként

en: Ok
hu_HU: OK

en: Only show the domain for a URL instead of the whole link.
hu_HU: A teljes elérési cím helyett, csak az URL domaint mutassa.

en: Opt-In
hu_HU: Hírlevél feliratkozás

en: Other Fields
hu_HU: Egyéb mezők

en: Override Date Format
hu_HU: Adatformátum felülírása

en: Page Links
hu_HU: Oldal linkek

en: Parent View:
hu_HU: Szülő nézet:

en: Payment Amount
hu_HU: Kifizetés összege

en: Payment Date
hu_HU: A fizetés dátuma

en: Payment Method
hu_HU: Fizetési mód

en: Payment Status
hu_HU: A fizetés állapota

en: People Profiles
hu_HU: Emberek: lista

en: Percent Width
hu_HU: Százalékos szélesség

en: Please enter a valid email address
hu_HU: Kérjük, írj be működő email címet

en: Please enter your name
hu_HU: Kérjük, írd be a neved

en: Please select a View
hu_HU: Kérlek, válassz nézetet

en: Post ID
hu_HU: Bejegyzés azonosító

[ctx: Post Image field caption heading]
en: Caption:
hu_HU: Felirat:

[ctx: Post Image field description heading]
en: Description:
hu_HU: Leírás:

[ctx: Post Image field title heading]
en: Title:
hu_HU: Cím:

[ctx: Post Type General Name]
en: Views
hu_HU: Nézetek

[ctx: Post Type Singular Name]
en: View
hu_HU: Nézet

en: Post available jobs in a simple job board.
hu_HU: Lehetővé teszi a munkalehetőségek egyszerű megjelenítését.

en: Potential Conflict
hu_HU: Lehetséges összeférhetetlenség.

en: Present a list of your events.
hu_HU: Megjeleníti az eseményeid listáját.

en: Preview Form
hu_HU: Az űrlap előnézete

en: Preview this form
hu_HU: Az űrlap előnézete

[ctx: Previous month in calendar]
en: Prev
hu_HU: Előző

en: Radio
hu_HU: Rádió

en: Remove %s
hu_HU: Törlés %s

en: Resume Board
hu_HU: Önéletrajzok

en: Right
hu_HU: Jobb

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Search Bar
hu_HU: Keresősáv

en: Search Entries:
hu_HU: Keresés a bejegyzésekben:

en: Search Everything
hu_HU: Keresés mindenhol

en: Search Field
hu_HU: Keresési mező

en: Search GravityView Docs
hu_HU: Keresés: GravityView dokumentáció

en: Search Layout
hu_HU: Keresés elrendezése

en: Search Value
hu_HU: Keresési érték

en: Search Views
hu_HU: Nézetek keresése

en: Search form for searching entries.
hu_HU: Keresési mező a bejegyzések közötti kereséshez.

en: Select
hu_HU: Kiválaszt

en: Select (multiple values)
hu_HU: Kiválaszt (több értéket)

en: Select a View
hu_HU: Nézet kiválasztása

en: Set the default email content.
hu_HU: Alapértelmezett e-mail tartalom beállítása.

en: Set the default email subject line.
hu_HU: Állítsd be az alapértelmezett e-mail tárgyat.

en: Set this to ON to prevent extraneous scripts and styles from being printed on GravityView admin pages, reducing conflicts with other plugins and themes.
hu_HU: Kapcsold be, ha a GravityView ütközik más bővítményekkel vagy sablonokkal.

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Shorten Link Display
hu_HU: Rövid link megjelenítés

en: Show Entry on Website
hu_HU: Bejegyzés mutatása az oldalon

en: Show GravityView Support Port when on a GravityView-related page
hu_HU: Mutasd a GravityView támogatási felületet a releváns oldalakon

en: Show Label
hu_HU: Cimke mutatása

en: Show Map Link:
hu_HU: Mutassa a térkép linkjét:

en: Show Pagination Info
hu_HU: Mutasd az oldalszámozást

en: Show a different month
hu_HU: Mutassa a különböző hónapokat

en: Show each page number
hu_HU: Mutass minden oldalszámot

en: Show entries submitted after this date. Supports relative dates, such as "-1 week" or "-1 month".
hu_HU: Mutassa a megadott dátum után közzétett bejegyzéseket. Támogatja a relatív dátumokat, mint "-1 hét" vagy "-1 hónap".

en: Show entries submitted before this date. Supports relative dates, such as "now" or "-3 days".
hu_HU: Mutassa az ezen dátum előtt közzétett bejegyzéseket. Valós dátumok támogatása, mint "most" vagy "-3 napja"

en: Show entry in directory view?
hu_HU: Bejegyzés mutatása könyvtárszerűen?

en: Show every page number instead of summary (eg: 1 2 3 ... 8 »)
hu_HU: Mutassa az összes lapszámot összegzés (pl: 1 2 3 ... 8 ») helyett

en: Show only approved entries
hu_HU: Csak jóváhagyott bejegyzések mutatása

en: Show only:
hu_HU: Mutassa csak a:

en: Single Entry
hu_HU: Egyetlen bejegyzés

en: Single Entry Title
hu_HU: Egyszerű beléptetés címe

en: Sort by field
hu_HU: Rendezés alapja

en: Sort direction
hu_HU: Rendezés iránya

en: Source URL
hu_HU: Forrás URL

en: Staff Profiles
hu_HU: Személyzet

en: Start date
hu_HU: Kezdő dátum

en: Status
hu_HU: Státusz

en: Subheading
hu_HU: Alcím

en: Subject
hu_HU: Tárgy

en: Success
hu_HU: Siker

en: Summary of the number of visible entries out of the total results.
hu_HU: A látható bejegyzések számának összessége több az eredménynél

en: Support
hu_HU: Támogatás

en: Support Email
hu_HU: E-mail a Támogatásnak

en: Switch View
hu_HU: Nézet váltása

en: Switch View Type
hu_HU: Nézet típusának váltása

en: Table
hu_HU: Táblázat

en: Text
hu_HU: Szöveg

en: Thank you for installing GravityView. Beautifully display your Gravity Forms entries.
hu_HU: Köszönjük, hogy telepítetted a GravityView -t. Csodás megjelenést kölcsönöz Gravity űrlapjaidnak.

en: Thanks for reaching out! Someone from the GravityView team will get back to you soon.
hu_HU: Köszi, hogy hozzánk fordultál. A GravityView fejlesztői csapat egyik tagja hamarosan visszajelez.

en: The %s Extension requires GravityView Version %s or newer.
hu_HU: A %s bővítménynek szüksége van a GravityView %s vagy újabb verziójára.

en: The IP Address of the user who created the entry.
hu_HU: A bejegyzést közzétevő felhasználó IP-címe

en: The URL of the page where the form was submitted.
hu_HU: Az oldal linkje, melyen az űrlapot benyújtották

en: The connected form can not be found; it may no longer exist.
hu_HU: Az űrlap nem található, lehet, hogy már nem létezik

en: The date the entry was created.
hu_HU: A dátum, melyen a bejegyzést készítették

en: The entry does not exist.
hu_HU: A bejegyzés nem létezik.

en: The entry was successfully deleted.
hu_HU: A bejegyzés sikeresen törlésre került.

en: The license has been deactivated.
hu_HU: A licenc deaktiválva lett.

en: The license key entered is invalid.
hu_HU: A beírt licenc kulcs nem megfelelő.

en: The license key is valid and active.
hu_HU: A licenc kulcs megfelelő és aktív.

en: The license key is valid, but it has not been activated for this site.
hu_HU: A licenc kulcs megfelelő, de nem aktiválódott a weboldalhoz.

en: The link to delete this entry is not valid; it may have expired.
hu_HU: A bejegyzés törléséhez tartozó link helytelen; lehet, hogy lejárt.

en: The link to edit this entry is not valid; it may have expired.
hu_HU: A bejegyzés szerkesztéséhez tartozó link helytelen; lehet, hogy lejárt.

en: The maximum file size is 10 MB
hu_HU: A maximális fájlméret 10 MB

[ctx: The name and the ID of users who initiated changes to entry ownership]
en: %s (ID #%d)
hu_HU: %s (Azonosító #%d)

en: The text of the link that returns to the multiple entries view.
hu_HU: A több bejegyzés megtekintéséhez visszavezető link szövege.

en: The unique ID of the entry.
hu_HU: A bejegyzés azonosítója

en: There was a problem with your submission.
hu_HU: Probléma merült fel a beküldéssel.

en: There was an error deleting the entry: %s
hu_HU: Hiba történt a bejegyzés törlése során: %s

en: There was an error loading dynamic content.
hu_HU: Hiba a dinamikus tartalmak betöltése közben

en: There was an error processing the request.
hu_HU: Hiba történt a kérés végrehajtása során

en: These fields will be shown for each entry.
hu_HU: Ezek a mezők az összes bejegyzéshez megjelennek.

en: These widgets will be shown above entries.
hu_HU: Ezek a widgetek a bejegyzések fölött jelennek majd meg.

en: These widgets will be shown below entries.
hu_HU: Ezek a widgetek a bejegyzések alatt jelennek majd meg.

en: This View is configured using the %s View type, which is disabled.
hu_HU: Ez a Nézet a %s nézettípust használná, ami ki van kapcsolva.

en: This class will be added to the field container
hu_HU: Ez a CSS osztály hozzá lesz adva a mező konténerhez

en: This field is required.
hu_HU: A mező kitöltése kötelező.

en: This field links to the Single Entry
hu_HU: Ez a mező az adott bejegyzéshez vezet.

en: This license key has been revoked.
hu_HU: A lincenc kulcsot visszavontuk.

en: This search returned no results.
hu_HU: A keresés nem hozott eredményt.

en: Title:
hu_HU: Cím:

[ctx: To show that the entry was unassigned from an actual user to no user.]
en: No User
hu_HU: Nincs felhasználó

[ctx: Today in calendar]
en: Today
hu_HU: Ma

en: Top
hu_HU: Fent

en: Transaction ID
hu_HU: Tranzakciós aznonosító

en: Transaction Type
hu_HU: Tranzakció típusa

en: Type: %s
hu_HU: Típus: %s

en: Update
hu_HU: Frissít

en: Update Settings
hu_HU: Beállítások frissítése

en: Update View
hu_HU: Nézet frissítése

en: Use the live post data
hu_HU: Használd a bejegyzés valós idejű adatait.

en: Use this form to embed a View into this %s. %sLearn more about using shortcodes.%s
hu_HU: Használd ezt az űrlapot, hogy beágyazz egy View-t a %s. %sTudj meg többet a rövid kódok használatáról.%s

en: User Format
hu_HU: Felhasználó formátum

en: User ID # (Example: 426)
hu_HU: Felhasználó azonosító # (Például: 426)

en: User IP
hu_HU: Felhasználó IP

en: User Opt-In
hu_HU: Felhasználó feliratkozás

[ctx: User capability]
en: Entry Creator
hu_HU: Bejegyzés készítő

en: Username (Example: "nostromo")
hu_HU: Felhasználónév: (Példa: "nostromo")

en: Verify License
hu_HU: Lincence ellenőrzése

en: Verifying license&hellip;
hu_HU: Licence ellenőrzése&hellip;

en: Vertical
hu_HU: Függőleges

en: View Details
hu_HU: Nézet részletei

en: View ID
hu_HU: View azonosító

[ctx: View Item]
en: View
hu_HU: Nézet

en: View Settings
hu_HU: Nézet beállításai

en: View a live demo of this preset
hu_HU: Előnézet megtekintése erről a sablonról

en: View deleted.
hu_HU: Nézet törölve.

en: View draft updated. %sView on website.%s
hu_HU: Nézet vázlata frissítve. %sMegtekintés a weboldalon.%s

en: View published. %sView on website.%s
hu_HU: Nézet publikálva. %sMegtekintés a weboldalon.%s

en: View restored to revision from %s
hu_HU: Nézet visszaállítva %s változatra

en: View saved. %sView on website.%s
hu_HU: Nézet elmentve. %sMegtekintés a weboldalon.%s

en: View scheduled for: %1$s.
hu_HU: A View ütemezésre került a: %1$s.

en: View submitted.
hu_HU: Nézet beküldve.

en: View updated. %sView on website.%s
hu_HU: Nézet frissítve. %sMegtekintés a weboldalon.%s

en: Visible Edit Fields
hu_HU: Látható szerkesztési mezők

en: Visible Table Columns
hu_HU: Táblázat látható oszlopai

en: Want to contribute?
hu_HU: Szeretnél bekapcsolódni?

en: Warnings
hu_HU: Figyelmeztetések

en: Website
hu_HU: Honlap

en: Website Showcase
hu_HU: Weboldal bemutató

[ctx: Week in calendar]
en: Week
hu_HU: Hét

en: Welcome to GravityView %s
hu_HU: Üdvözöl a GravityView %s

en: When viewing a single entry, change the title of the page to this setting. Otherwise, the title will not change between the Multiple Entries and Single Entry views.
hu_HU: Egy bejegyzés megtekintésekor változtasd erre az oldal címét, különben a cím nem fog megváltozni több vagy egy bejegyzés megtekintése esetén.

en: Where would you like the data to come from for this View?
hu_HU: Honnan szeretnéd, hogy adatok érkezzetenek ehhez a Nézethez?

en: Would you like to permanently delete this file? 'Cancel' to stop. 'OK' to delete
hu_HU: Szeretnéd ideiglenesen törölni ezt a fájt? 'Mégsem' a folyamat leállítása. 'OK' a törlés.

en: Wrap each block of text in an HTML paragraph tag (recommended for text).
hu_HU: Minden szöveges egységet tegyen egy HTML bekezdés címkébe (szöveghez ajánlott).

en: Yes, display my entry on the website
hu_HU: Mutassa a bejegyzésem az oldalon

en: You cannot delete the entry; it is already in the trash.
hu_HU: Nem törölheted a bejegyzést; már a kukában van.

en: You cannot edit the entry; it is in the trash.
hu_HU: Nem tudod a bejegyzést szerkeszteni; a kukában van.

en: You do not have permission to delete this entry.
hu_HU: Nincs engedélyed a bejegyzés törléséhez.

en: You do not have permission to edit this entry.
hu_HU: Nincs engedélyed a bejegyzése szerkesztéséhez.

en: You do not have permission to edit this field.
hu_HU: Nincs engedélyed a mező szerkesztésére.

en: You do not have permission to install plugin updates
hu_HU: Nincs jogosultságod a bővítmények frissítéséhez

en: You don&rsquo;t have permission to edit this post.
hu_HU: Nincs engedélyed a hozzászólás szerkesztéséhez.

en: Your GravityView license %s. This means you&rsquo;re missing out on updates and support! %sActivate your license%s or %sget a license here%s.
hu_HU: A GravityView licenced %s. Ez azt jelenti, hogy lemaradsz frissítésekről és támogatásokról! %s Aktiváld a licencedet%s vagy %sszerezd egy licencet itt%s.

en: Your Name
hu_HU: Neved

en: Your search timed out. Please double-check your internet connection and try again.
hu_HU: Időtúllépés a keresés során. Kérjük, ellenőrizd az internetkapcsolatod és próbáld újra.

[ctx: all dropdown items]
en: All
hu_HU: Mind

en: has not been activated
hu_HU:  Nincs aktiválva

en: is inactive
hu_HU: inaktív

en: is invalid
hu_HU: érvénytelen

en: list of forms
hu_HU: űrlapok listája

en: or use an existing form
hu_HU: vagy használj egy létező űrlapot

en: view
hu_HU: nézet
